fbpx

FAQ

Czym jest Popkulturalnia?

Popkulturalnia to miejsce, gdzie łączymy rękodzieło z kulturą popularną. To miejsce, gdzie każdy fan kultury popularnej może poczuć się swobodnie i dzielić z innymi swoją miłością do popkultury. Publikuję artykuły na blogu popkulturalnia.pl, filmy na kanale YT oraz zdjęcia moich projektów na Instagramie. W sklepiku co miesiąc pojawia się nowa kolekcja, inspirowana dziełami popkultury. Każda kolekcja jest dostępna tylko przez jakiś czas, więc warto być na bieżąco dzięki newsletterowi.

Chcę zaproponować temat na następny miesiąc, jak to zrobić?

Napisz do mnie na kontakt@popkulturalnia.pl lub na Instagramie i zobaczymy, co da się zrobić. 🙂

Podoba mi się wzór z poprzedniej kolekcji, czy mogę go jeszcze kupić?

Niestety, ale nie ma takiej możliwości. Założeniem Popkulturalni jest: „when it’s gone, it’s gone”. Wzory dostępne są w limitowanej ilości tylko przez krótki czas, a później znikają bezpowrotnie. Być może kiedyś jeszcze pojawi się reedycja, ale na pewno nie w ciągu najbliższych paru miesięcy.

Zbieram jednak opinie i najpopularniejsze wzory z ostatniego roku trafią do kolekcji stałej, więc daj mi znać i być może Twój ulubiony wzór powróci. 🙂

Jest również możliwość złożenia zamówienia indywidualnego i wtedy przygotowuję cały bochenek mydła (10-13 sztuk) lub minimum 5 świec według Twojego projektu. Musisz jednak zapłacić za całość i przygotować się na czekanie – gotowy produkt musi poleżakować zanim będzie gotowy pójść w świat.

Robię imprezę tematyczną (wesele, prywatkę, baby shower itp.) i chcę sprezentować gościom wyjątkową pamiątkę. Czy taka opcja jest dostępna?

Tak, jak najbardziej! Napisz do mnie na kontakt@popkulturalnia.pl, opisz krótko swój pomysł i ilość gości, a ja zrobię wstępną wycenę.